Menu
Your Cart

Gastly Blog CrosairSoft RSS Feed

06 May Nbase Nedir?
gastyadmin 0 140
Tütün bağımlılığı geçmişten bu yana insanların sıkça yaşadığı bir durum olmaktadır. Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar elektronik sigara kullanmaya başlamıştır. Bu durum daha çok insanların maddi gücüyle ilgili bir oluşumda denebilir. Nbase ise daha elektronik sigaralarda bulunan nikotinin saf suya karışmış hali de denebilir. Bunu ku..
05 May Nikotin Tuzu Nedir?
gastyadmin 0 108
Tütün geçmişten bu yana milyarlarca insan tarafından tüketilmektedir. Eski zamanlarda insanlar daha çok tütün yaprağını sarıp içerken daha sonra sanayinin gelişmesiyle 19.yy başlarında sigaranın içine tütün koyularak tüketilmeye başlandı ve sigara ortaya çıkmış oldu. Daha sonra sigaranın içine sadece tütün yaprağı konulmakla kalınmadı ve nikotin de..
26 Nis Salt likit Nikotin Oranı Nedir?
gastyadmin 0 151
Genel itibariyle bakıldığında insanlar geçmişten bu yana tütün bağımlılığı her geçen gün artmaktadır. Çünkü tütün sigaranın ham maddesi olduğu için sigaranın da içine nikotin denen kimyasal koyulduğundan bağımlılık yapma durumu bulunmaktadır. Nikotin ve tütünün insanlar üzerinde yüksek bağımlılık yapma ihtimali vardır. Sigara kullanımı insanların m..
23 Nis Salt Likit Nereden Alınır?
gastyadmin 0 116
Elektronik sigara ve salt likit temini ülkemizde e-ticaret şeklinde ve online olarak site üzerinden gerçekleşmektedir. Salt likit satın almak isteyenler güvenilir yerlerden almaya dikkat etmesi gerekmektedir. Son yıllarda sıklıkla gündeme gelen elektronik sigara patlamasını sizlerin de başına gelmesini istemiyorsanız, elektronik sigara ve salt liki..
22 Nis Salt Likit Tavsiyesi
0 137
İnsanlar genel itibariyle geçmişten bu yana kafa yapıcı ürünler kullanmaktadır. Bunların başında ise tütünler gelmektedir. Tütünler Osmanlı zamanından bu yana gelmekte ve Osmanlı zamanında daha çok nargile şeklinde kullanılmaktadır. Daha sonra 20. Yüzyılına başlarında sigara piyasaya çıktı ve kullanılmaya başlandı. Hatta 1950’lere kadar sigara kull..
21 Nis Salt Likit Nasıl Yapılır?
gastyadmin 0 163
Nikotine bakıldığında insanoğlu geçmişten bu yana tütünlü mamüller tüketmektedir. Nikotin ise tütünlü mamullerin içine konulan bir maddedir. Genel itibariyle bakıldığında salt likit elektronik sigaralarda buharlaşma sonucu tüketilmiş olup bir nikotin türüdür. Diğer klasik tütünlere nazaran farkı vardır. En belirgin olan farkı ise içinde bulunan nik..
24 Mar Likit Nasıl Doldurulur?
gastyadmin 0 209
Likit ya da elektronik sigaranın düzgün bir biçimde çalışması açısından likit dolumunun doğru bir biçimde yerine getirilmesi gerekir. Likit dolumu ile beraber, kullanılacak likitin kalitesi de son derece önem arz etmektedir. Elektronik sigara satın alınabilecek yerlerden likit dolumu işlemleri sağlıklı bir şekilde yapılabilir. İlk defa kullananlar ..
24 Mar Likit Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
gastyadmin 0 147
Gerek Türkiye'de gerekse de dünyada her geçen gün biraz daha popüler bir hal almaya başlayan elektronik sigaralar, sigara bağımlılığı bulunan kişilerin adeta kurtarıcısı olması açısından can simidi görevi taşıyor. Bu cihazları çok daha keyifli bir hale dönüştürmek ise değişik aramalara sahip e-likit veya diğer ismi ile elektronik sigara likitleri k..
24 Mar Salt Likit Nedir?
gastyadmin 0 140
Sigarayı bıraktıktan sonra elektronik sigara kullanmaya başlayanların son zamanlarda sıklıkla merak ettikleri konuların başında salt likit nedir? Sorusunun cevabı gelmektedir.Günden güne elektronik sigaranın daha popüler bir hal almasından dolayı pod elektronik sigara kullanıcıları, salt likit hususu ile tanıştılar. Oldukça popüler bir hal almaya b..
21 Mar Salt Likit Fiyatları
0 103
Elektronik sigara kullanıcılarının Google arama motorunda en çok sorguladıkları konu başlıklarından birisi de salt likit fiyatları olarak karşımıza çıkıyor. Salt likit fiyatları günümüzde birçok etmen ışığında farklılık gösteriyor. Ürünlerin kalitesi, marka değeri, adet sayısı gibi faktörler elbette ki fiyatların oluşumunda etkili olan etmenlerin b..
21 Mar Salt Likit Zararlı Mı?
gastyadmin 0 1015
Elektronik sigaralar son günlerde oldukça fazla popülerleşen ürünler arasında yer alıyor. Özellikle döviz kurunun ciddi düzeyde artış göstermesiyle beraber salt likit ürünlerine olan ilgi de artmış durumadır. Günümüzde sigaraya gelen zamlarla beraber salt likit ürünlerine olan ilgi de artmış durumdadır. Salt likitler elektronik sigara dünyasının en..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
WhatsApp
0530 610 46 23